Miło mi, że chcesz skorzystać z moich usług

Żeby umówić się na makijaż okazjonalny, sesję zdjęciową lub szkolenie wypełnij formularz poniżej. W ciągu 24 godzin odezwę się do Ciebie telefonicznie lub mailowo z propozycją terminu spotkania. Ustalimy też wspólnie wszystkie szczegóły.

Do usłyszenia!

Rezerwacja terminu makijażu ślubnego.
REZERWUJ MAKIJAŻ ŚLUBNY
Pełna oferta i cenniki.
REZERWUJ MAKIJAŻ ŚLUBNY

IMIĘ I NAZWISKO*

E-MAIL*

TELEFON

PROPONOWANA DATA SPOTKANIA

WYBRANA USŁUGA

ZAMAWIAM
DLA SIEBIEW PREZENCIE

ILOŚĆ OSÓB

UWAGI

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych w związku z rezerwacją terminu spotkania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Atelier Korcz, FOTOANNA Fujicolor Serwis z siedzibą przy ul. Żeromskiego 35 we Wrocławiu.
tak

NEWSLETTER
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną, na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Atelier Korcz, FOTOANNA Fujicolor Serwis z siedzibą przy ul. Żeromskiego 35 we Wrocławiu.
taknie